KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9255064

nr 925 5064

Wilhelm Wik

(1897-1987), Sverige

Oljemålning , Wilhelm Wik (1897-1987), båtar, signerad, -54, 45x53

Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 17 november 2014
kl 20:26:09

  • Tema
  • 17 nov

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal

Wilhelm Wik

Läs mer om Wilhelm Wik