KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9255064
nr 925 5064
Wilhelm Wik
(1897-1987), Sverige
Oljemålning , Wilhelm Wik (1897-1987), båtar, signerad, -54, 45x53
Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:26:09
3.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.800 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
17 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal